DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kobiet.

Chłopcy z grupy Jeżyki stanęli na wysokości zadania i ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Wesoła atmosfera panowała już od samego rana, ponieważ przedszkolna sala zmieniła się w prawdziwe SPA i salon urody. Dziewczynki mogły skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów: pielęgnacji twarzy i dłoni, malowania paznokci, makijażu, strefy relaksu, zdobienia ciała oraz usług fryzjerskich. Po skorzystaniu ze wszystkich przygotowanych atrakcji Jeżyki udały się na pyszny poczęstunek.
Chłopcy z grupy Krasnoludki złożyli życzenia swoim koleżankom i wręczyli im piękne kwiaty i upominki. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków, a zwłaszcza dziewczynek świadczyły o miło spędzonym dniu.
Dzieci z grupy Ananasy  spędziły ten szczególny dzień w Sali Zabaw “Morska Kraina”. Na przedszkolaków czekało wiele atrakcji oraz pyszna wata cukrowa.
Pracowite Mrówki z okazji Dnia Kobiet bawiły się w Centrum Zabaw ,,Figlarium”. Była to doskonała rozrywka dla przedszkolaków.
Wesołe Nutki wybrały się do Pizzerii Rica na warsztaty kulinarne. Dzieci  miały możliwość wykazania się zdolnościami artystycznymi podczas samodzielnego wykonywania pizzy. Dzień Kobiet Nutki spędziły na zajadaniu się tym pysznym włoskim daniem.