Informacja – ubezpieczenie

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z Państwa wyborem dotyczącym firmy ubezpieczeniowej na rok szkolny 2023/2024 dzieci będą ubezpieczone w firmie COMPENSA.

Podajemy Państwu link do ubezpieczenia dzieci:

https://szkola.compensa.pl/ oraz kod dostępu:011236

Dokonanie ubezpieczenia jest proste w wykonaniu, należy wejść na stronę podaną w linku oraz wprowadzić hasło podane powyżej. Po wpisaniu prawidłowego hasła zobaczą Państwo nagłówek informujący jakiej placówki dotyczy oferta. Nastepnie pojawi się strona. Na której będą zamieszczone oferty ubezpieczenia różniące się wartościami zakresu ubezpieczenia oraz wysokością składki. Państwo wybieracie ofertę, która najbardziej Państwu odpowiada. Po wybraniu oferty należy zaakceptować oświadczenie Administratora Danych Osobowych, a następnie uzupełnić dane płatnika, czyli rodzica oraz dane ubezpieczanego dziecka. W kolejnym kroku zostanie Państwu wyświetlone podsumowanie, po zatwierdzeniu jego poprawności zostaną Państwo przekierowani do strony z oświadczeniami. Nastepnie strona przekieruje Państwa do strony PayU, gdzie należy wybrać formę płatności do opłacenia składki. Po dokonaniu płatności na wskazany w formularzu adres mailowy otrzymają Państwo certyfikat potwierdzający dopisanie ubezpieczonego do polisy grupowej. Polisa ,,matka” będzie dostępna w przedszkolu.

Na tablicy informacyjnej dla Rodziców znajduje się instrukcja krok po kroku.