Dzień Kota w Jeżykach i Ananasach

16.02. 2024r.  dzieci z grupy Jeżyki w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego ,,Kreatywne Dni Nietypowe” obchodziły Dzień Kota. Tego dnia przedszkolaki zamieniły się w wesołe kotki i cały dzień spędziły na ,,kocich” zabawach. Z zaciekawieniem oglądały film edukacyjny oraz zdjęcia różnych ras kotów- również tych dzikich. Chętnie uczestniczyły w zabawie ,,Nakarm kotka”, podczas której mogły się wykazać zdobytą wiedzą na temat czworonogów. Jeżyki z wielkim zaangażowaniem wykonały pracę plastyczną- kolorowe kotki. Największą niespodzianką dla dzieci był puszysty gość Felek – kotek Antosi.

Ananasy również odchodziły ten nietypowy dzień. Uczestniczyły w zabawach ruchowych, oglądały  kolorowe obrazki kotów oraz układały puzzle z bohaterami kocich bajek.