RYSUNEK DLA MEDYKA

Dzisiaj chcę poruszyć bardzo ważny temat, który jest związany z obecną sytuacją przez, którą spędzamy bardzo dużo czasu w domu. Zachęcam Rodziców do porozmawiania dzisiaj z dziećmi o zawodzie lekarza, pielęgniarki, ratownika medycznego i wszystkich pracowników służby zdrowia.
Do rozmowy z dziećmi na temat aktualnej sytuacji proponuję wykorzystać “Bajkę o Wirusku”
Zachęcam dzieci do akcji “Kartka/rysunek dla Medyka”, która polegać będzie na wykonaniu kartki lub rysunku z podziękowaniem dla pracowników służby zdrowia. Technika wykonania prac dowolna. Mogą się na niej znaleźć: kwiatki, serduszka, słoneczko, tęcza, motylki i inne rzeczy, które przyjdą wam do głowy.
Będzie to nasze podziękowanie im za ich trudną pracę, jak również, że doceniamy to co robią i że jesteśmy im bardzo wdzięczni.
Liczę, że dzieci przy wsparciu swoich Rodziców stworzą piękne prace. Bardzo proszę, aby podzielić się efektami pracy i wysłać zdjęcie kartki/rysunku na www.pracowitemrowki4@o2.pl do 21 kwietnia 2020r.

Pozdrawiam Elżbieta Bocianiak