REKRUTACJA 2020/2021

“Super Przedszkole”

Najlepsze przedszkole na świecie,

to szesnastka – czy Wy wiecie?

Tu wszystko jest proste, radosne, ciekawe tu

świat cały poznasz przez świetną zabawę.”

DRODZY RODZICE!

Szukacie wspaniałego miejsca dla swoich pociech?

Zapraszamy Was do naszego przedszkola.

Poniżej zamieszczamy informacje o naborze na rok szkolny 2020/2021. Rekrutacja odbywa się drogą elektroniczną dla wszystkich miejskich przedszkoli pod adresem  http://www.ostroleka.przedszkola.vnabor.pl . 2 marca 2020 r. o godzinie 8.00 uruchomiony zostanie system. Wnioski w formie papierowej (wydruk) składamy do wybranej przez Państwa placówki do dn. 10.03.2020r. do godz. 15.00.

Osoby, które nie mają dostępu do internetu lub będą mieć kłopoty w korzystaniu z systemu otrzymają pomoc w naszym przedszkolu.

Regulamin rekrutacji dzieci do Przedszkola Miejskiego Nr 16 „KRAINA ODKRYWCÓW” w Ostrołęce na rok szkolny 2020/2021 oraz wszelkie informacje dotyczące kryteriów, terminów, które są brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce rekrutacja 2020/2021.

W naszym przedszkolu jest miejsce dla każdego małego Odkrywcy!

“Tu znajdziesz przyjaciół, świat odkryjesz cały,

bo kiedyś będziesz duży, choć dzisiaj jesteś mały!”