Dzień Chłopaka

29.09.2023 r. dzieci z grupy Krasnoludki i  Wesołe Nutki obchodziły Dzień Chłopaka. W tym dniu odbyły się warsztaty – slime. Był to dzień, pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy.

02.10.2023 r. dzieci z grupy Jeżyki i   Pracowite Mrówki obchodziły Dzień Chłopaka. Były życzenia i upominki. Aby umilić dzień naszym przedszkolakom razem z mamą Izy i Uli bawiliśmy się piankoliną, którą dzieci samodzielnie przygotowały. To wspaniała zabawa dla pobudzenia naszej kreatywności oraz  lepszej pracy naszych rąk.

05.10.2023 r. przedszkolaki z grupy Ananasy uczciły Dzień Chłopaka. Z tej okazji dzieci wybrały się do pizzerii Da Grasso. Przedszkolaki zapoznały się z procesem produkcji pizzy, a następnie same zamieniły się w małych kucharzy i samodzielnie przygotowały swoje ulubione pizze, które zjadły z wielkim apetytem.