24.09.2025 w naszym przedszkolu gościł teatrzyk.
Aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt. „Lisek w wielkim mieście”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy sprytnego bohatera, który uczył się, jak bezpiecznie poruszać się w mieście.
Spektakl w ciekawy i zabawny sposób przypomniał najmłodszym zasady bezpieczeństwa- m. in. jak zachować się na ulicy.
Było dużo śmiechu, emocji i wartościowych lekcji.
Dziękujemy artystom za wspaniałą przygodę i ważne przesłanie.




