ul. Powstańców 4 | kontakt@pm16.ostroleka.edu.pl | (29) 764 40 80

„Lisek w wielkim mieście”

24.09.2025 w naszym przedszkolu gościł teatrzyk.

   Aktorzy zaprezentowali przedstawienie pt. „Lisek w wielkim mieście”. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy sprytnego bohatera, który uczył się, jak bezpiecznie poruszać się w mieście.

  Spektakl w ciekawy i zabawny sposób przypomniał najmłodszym zasady bezpieczeństwa- m. in. jak zachować się na ulicy.

Było dużo śmiechu, emocji i wartościowych lekcji.

Dziękujemy artystom za wspaniałą przygodę i ważne przesłanie.